Soutěžní den 23.5.2007

21:17    U pivního stanu je plno
U pivního stanu je dneska plno a na závěr dnešního neletového dne, který závodníci využili k nazbíraní sil do dalších dnů se občerstvují u pivního stanu různými tekutinami a dobrým jídlem.
19:48    Mi-24(35) opět přiletěl :-)
Po hodině k nám opět přiletěl bojový vrtulník Mi-24(35) z vrtulníkové základny v Přerově, ale pouze dosednul a po pár vteřinách odletěl. Ani se kluci nezastavili na to pivko.
18:27    Návštěva z Přerova
Před chvílí k nám zavítal další "závodník" z Přerova. Předvedl se nám tu bojový vrtulník armády české republiky Mi-24(35). Děkujeme přerovákům za návštěvu!
17:48    Havroš oznamuje televizní vysílání
Havroš chodí po celém letišti a každému oznamuje, že v 18 hod. je na ČT1 reportáž z PMČR.
17:24    Televizní vysílání
V 18:00 hod. SELČ vysílá Česká televize na ČT1 reportáž z PMČR v Šumperku (je možné že vysílání bude pouze regionální pro severní moravu - z televizního studia Ostrava).
12:29    Letový den zrušen
Pro dnešní den 23.5.2007 vyhlásil ředitel závodů Jan Podhrazský neletový den. Závodníci mohou tím pádem odpočívat po třech letových dnech a chystat se na nadcházející dny, které mají být opět letové.
10:49    Proběhl briefing
Proběhl briefing na kterém ředitel závodů Jan Podhrazský vyhlásil víteže a seznámil závodníky s on-line trackingem. Meteoroložka Radka Kellnerová seznámila závodníky s meteo situací a Ladislav Zejda vyhlásil dnešní trať pro klubovou třídu. Klubová třída je v pohotovosti pro případ, že se počasí umoudří. Kombinovaná třída má pro dnešek vyhlášen neletový den.
09:44    Blíží se briefing
Blíží se desátá hodina a tím také briefing, kde se závodníci dozvědí jestli se dneska poletí a nebo ne. Proběhne také vyhlášení a předání cen pro oficiální výherce jednotlivých disciplín v dané kategorii.
08:33    Dobré ráno
Dobré ráno přeji všem, kteří sledují naše zpravodajství z PMČR! Pro dnešní čtvrtý soutěžní den nevypadá počasí příliš přívětivě. Závodníci zatím čekají a svoje BM (bílé miláčky) neskládají a nechystají. Závodníci čekají na briefing o desáté, kde se dozvědí, zdali se dneska poletí... Rosničky studují počasí pro dnešní den a záleží na jejich rozhodnutí, jestli se vyhlásí dnešní letová disciplína a nebo ne.